👈 فروشگاه فایل 👉

ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازنشستگی

ارتباط با ما

... دانلود ...

ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازنشستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازنشستگی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

26

حجم

40/299 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

دانلود ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازنشستگی و سالمندی که در آن به بررسی (چارچوب) مبانی نظری و پیشینه پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم. 

تعریف اقتصادی بازنشستگی : بازنشستگی از نظر اقتصادی یعنی وقتی که شخص از کارکردن باز می ایستد و از حقوق یا مزایای بازنشستگی استفاده می کند. ( دی چت وک  ، 2005) یکی از صاحبنظران در امر بازنشستگی تعریف جامع زیر را درباره فرد بازنشسته آورده- است : بازنشسته فردی است که در طول یک سال عملکردی در حالت استخدامی یا اشتغالی که بادرآمد همراه  باشد ندارد.

 بازنشستگی به معنی کناره‌گیری از ادامه شغل در اثر بالا بودن سن و گاه در پی بیماری و ازکارافتادگی است. شخص بازنشسته تا زمانی که زنده است شخصاً از حقوق بازنشستگی استفاده می‌کند و پس از مرگش بازماندگانش واجد شرایط دریافت این مستمری هستند. پایان دوره خدمت برحسب سختی و زیان‌آور بودن کار سال‌ها فرق می‌کند. همچنین پایان دوره خدمت درکشورهای مختلف متفاوت است.

فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش بازنشستگی

بازنشستگی 

مقدمه 

تعاریف بازنشستگی 

تئوری های بازنشستگی 

تئوری نقش و ایفاء

تئوری رهایی از قیود یا فراغت 

تئوری فعالیت و کار 

تئوری مداومت و اتصال

تئوری بحران 

مراحل بازنشستگی 

پیشینه تحقیق

تحقیقات خارجی

تحقیقات داخلی

منابع و مآخذ

منابع فارسی    

منابع انگلیسی

👇محصولات تصادفی👇

نظریه ها و مدل های تعهد سازمانی بررسی عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دانلود مقاله ارتشاء (رشوه) پاورپوینت گیسو و مژگان حریری سنجش ميزان رضايتمندي دانشجويان از تحصيل و عوامل موثر بر آن